Krzyż, zakonnice i ludzkie kości w nowym klipie Rammstein. Są pierwsze zdjęcia z planu

Joanna Chojnacka
31.01.2019 10:34
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein skończyła prace nad nową płytą. Zespół powoli zabrał się za promocję materiału i kręci klip do pierwszego singla. 

Fani Rammstein od 10 lat czekają na nową płytę studyjną zespołu. Grupa ogłosiła ostatnio, że skończyła pracę nad następczynią "Liebe Ist Für Alle Da" z 2009 roku. Formacja zapowiedziała, że nowy materiał nie będzie brzmiał jak poprzednie ich krążki, co podsyca jeszcze bardziej ciekawość słuchaczy. 

Przeczytaj także

Rammstein opublikował zdjęcia z planu nowego teledysku

Muzycy obiecali, że w ramach promocji nowego albumu nakręcą pięć teledysków. Do jednego z nich szukali nawet statystów, którzy zgodzą się wystąpić w produkcji nago. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowego klipu. Na fotografiach widzimy kobiety przebrane za zakonnice, krzyż, karafki. kości i różne kościelne artefakty. Oznacza to, że wideo będzie pewnie dość kontrowersyjne i nie przypadnie do gustu wszystkim. Pod zdjęciami, zespół napisał:

...nie ma ognia, ale są zakonnice!

Zobacz też: >>Rammstein stworzył swoją grę planszową<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.