Lady Gaga udowadnia, że jest fanką Iron Maiden

Robert Skowronski
08.09.2015 11:25
Lady Gaga udowadnia, że jest fanką Iron Maiden Fot. East News; Twitter/East News

Jeżeli jest się prawdziwym fanem danego zespołu, to obowiązkiem jest, żeby w dniu premiery nowego albumu ulubionego wykonawcy być jedną z pierwszych osób, która zdobędzie płytę. Tak było z Lady Gagą i „The Book Of Souls” Iron Maiden.

Co prawda popowa wokalistka nie ustawiła się w kolejce przed sklepem, a pobrała album z internetu. Cóż, znak czasu. Niemniej nie można jej odmówić tego, że zachowała się jak prawdziwa i oddana wielbicielka i odłożyła swój status gwiazdy na bok. Piosenkarka podzieliła się swoimi doświadczeniami z poranka 4 września 2015 roku za pośrednictwem Twittera:

Kiedy budzisz się o 5 rano, żeby mieć pewność, że nie zapomnisz pobrać nowej płyty Iron Maiden „The Book Of Souls”. Muzyczny kult jest żywy.

Wiadomość niczym od rozgorączkowanej nastolatki, która rozpromieniona cieszy się z nowej płyty. To się ceni. Szkoda tylko, że Bruce Dickinson nie zobaczy postów Lady Gagi w mediach społecznościowych, gdyż stroni on od nowych technologii.

Lady Gaga od pewnego czasu daje jasno do zrozumienia, że jest wielką fanką metalu. Szczególnymi względami obdarzyła takie grupy, jak Judas Priest i właśnie Iron Maiden. Jej marzeniem jest bycie porównywanym do zespołu założonego przez Steve'a Harrisa. Piosenkarka pokochała kapelę po tym, jak widziała jej występ w 2011 roku:

Nie chcę, żeby za 30 lat ludzie przychodzili na moje występy, aby sprawdzić czy dalej potrafię to robić. Wolałabym widzieć ich zjednoczonych, z pięściami w powietrzu, śpiewających każdy utwór.

Wokalistka może jedynie żałować, że nie wybrała fizycznej wersji nowego wydawnictwa Iron Maiden, gdyż zyskało ono estetyczną oprawę utrzymaną w dobrze znanej stylistyce zespołu. 

A Wy jaką wersję „The Book Of Souls” wybraliście?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.