Lzzy Hale w coverach AC/DC i Black Sabbath

Magda Słomka
02.09.2015 16:46
Lzzy Hale w coverach AC/DC i Black Sabbath Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Wokalistka Halestorm wystąpiła z zespołem coverowym Thee Rock N' Roll Residency. Jak brzmi „Heaven And Hell” i „Shoot To Thrill” w wykonaniu Lzzy Hale?

Artystka zrobiła niespodziankę publiczności zgromadzonej w pubie Dan McGuiness w Nashville. Lzzy pojawiła się na scenie by wykonać m.in. utwory Black Sabbath i AC/DC.

Posłuchajcie, jak brzmią kawałki w żeńskiej, agresywnej wersji!

Wokalistka Halestorm chyba lubi podejmować trudne wyzwania. Popularne osoby są zazwyczaj oceniane surowiej od zwykłych śmiertelników, kiedy biorą się za znane covery...

Lzzy ma na koncie między innymi przeróbkę kawałka „Hunger Strike”  zespołu Temple Of The Dog, którą wykonała wspólnie z Coreyem Taylorem. W 2012 roku, podczas Download Festival, muzycy zaprezentowali także swoją wersję „You Shook Me All Night Long” AC/DC.

Dodajmy, że Lzzy Hale i Corey pracują nad kawałkiem, który znajdzie się na nowej EP-ce drugiej kapeli, w jakiej udziela się Taylor, Stone Sour. Hale na mini-albumie „Straight Outta Burbank” zaśpiewa „Gimme Shelter” Stonesów.

Wokalistka nie stroni także od łagodniejszych brzmień. W maju 2015 roku wraz z Halestorm wystąpiła gościnnie w radiu SiriusXM. Zespół zagrał w nim utwór z gatunku country, czyli kawałek zespołu Little Big Town, który zdobył w 2013 nagrodę Grammy w kategorii „Best Country Duo / Group Performance”.

Podoba Wam się AC/DC i Black Sabbath w takiej wersji?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.