Marek z „M jak miłość” wcielił się w Stinga w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Aleksandra Degórska
11.09.2017 11:02
|north Fot. kadr z wideo

Czy aktor Kacper Kuszewski dobrze udawał Stinga? Zobaczcie nagranie z programu i oceńcie sami.

Kacper Kuszewski kojarzony jest głównie z serialem „M jak miłość”, gdzie grał przez 17 lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktor dobrze czuje się również w roli wokalisty i jest frontmanem grupy Leszcze od 2016 roku.

Swego rodzaju egzaminem wokalnym, jak również aktorskim jest występ w telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kuszewski w ostatnim odcinku programu wcielił się w Stinga wykonując kawałek „Shape Of My Heart”. Uczestnik odwzorował oficjalny teledysk do tego utworu, w którym wokalista odgrywa kawałek wraz z muzykami w studiu nagraniowym.

Posłuchajcie, jak Kacper Kuszewski poradził sobie z repertuarem byłego muzyka The Police:

Dotychczas w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” mogliśmy zobaczyć uczestników, którzy wcielali się w takich znanych muzyków, jak Freddie Mercury, James Hetfield czy Dave Gahan.

Jeżeli natomiast chcecie posłuchać prawdziwego Stinga na żywo to już niedługo nadarzy się taka możliwość. Muzyk wystąpi 12 października 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Ostatni koncert Stinga w naszym kraju odbył się 27 marca 2017 w hali Torwar.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.