Marilyn Manson groził, że zgwałci 8-letniego chłopca? Nowe oskarżenia byłej partnerki muzyka

08.12.2021 17:24
Marilyn Manson Fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Evan Rachel Woods twierdzi, że Marilyn Manson groził, iż skrzywdzi jej 8-letniego syna. Kobieta przeprowadziła się i wynajęła ochronę, by chronić chłopca.

Marilyn Manson został oskarżony przez wiele byłych partnerek o psychiczne i fizyczne znęcanie się. Do jego rzekomych ofiar należą gwiazda "Gry o Tron" czy Ashley Morgan Smithline. Co rusz pojawiają się kolejne szokujące zeznania kobiet dotyczące ich relacji z muzykiem. Dziennikarze dotarli do zeznań aktorki Evan Rachel Woods, które mogą wywołać kolejny skandal.

Polecamy

Marilyn Manson chciał zgwałcić 8-letniego chłopca? Nowe oskarżenia byłej partnerki muzyka

Evan Rachel Wood zaczęła się spotykać z Marilynem Mansonem, gdy miała 18 lat. Muzyk był od niej 20 lat starszy. W 2010 roku doszło do zaręczyn, ale niedługo po tym para ze sobą zerwała. Po latach aktorka oskarżyła Mansona o przemoc fizyczną i psychiczną, po czym inne kobiety postanowiły również złożyć pozwy do sądu przeciwko wokaliście.

"Daily Mail" ujawnił zeznania Evan Rachel Wood. Kobieta twierdzi, że Marilyn Manson groził jej, iż zgwałci jej 8-letniego syna. Z powody tych gróźb aktorka razem z synem przeprowadziła się. Co więcej wynajęła dodatkową ochronę i zamontowała w domu kuloodporne szyby. Informacje pochodzą z zeznań kobiety, które złożyła w sprawie przeciw jej byłemu mężowi. Jamie Bella ożenił się z aktorką w 2012 roku, rok później urodził się ich syn.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.