Mariusz Duda w klipie „Moving On” Lunatic Soul

Aleksandra Degórska
11.10.2017 17:36
Mariusz Duda w klipie „Moving On” Lunatic Soul Fot. kadr z wideo

Muzyk Riverside pokazał kolejny teledysk promujący singiel z nowej, solowej płyty. Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo.

Mariusz Duda podzielił się kolejnym nowym teledyskiem z solowego krążka, który pojawił się 6 października 2017. Mowa o albumie zatytułowanym „Fractured”, na którym pojawiło się 8 premierowych kompozycji.

Dotychczas pojawił się klip do utworu „Anymore”, który nakręciła grupa Sightsphere. Najnowszy singiel z albumu nazywa się „Moving On” i powstał do niego klip autorstwa Oskara Szramki. W minimalistycznym klipie widzimy w roli głównej Mariusza Dudę.

Obejrzyjcie to wideo:

Jakie jeszcze kawałki trafiły na najnowszą płytę muzyka Riverside?

Tracklista:

  1. Blood on the tightrope
  2. Anymore
  3. Crumbling teeth and the owl eyes
  4. Red light escape
  5. Fractured
  6. A thousand shards of heaven
  7. Battlefield
  8. Moving on

Płytę można nabyć w formacie CD z dołączonym singlem z autografem Mariusza Dudy, w wersji 2 LP, w zestawie CD digibook z singlem z autografem i koszulką oraz w wariancie 2LP+koszulka. Zamówienia można składać w sklepie Mystic.

Mariusz Duda zaprasza również na spotkania promocyjne, które odbędą się w salonach empik. 11 października 2017 muzyk będzie gościł we wrocławskiej Renomie, 12 października w krakowskiej Bonarce, a 13 października w empiku na ulicy Ratajczaka (Arkadia) w Poznaniu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.