Morrisey jest super, a wszyscy są do bani? Tak twierdzą Simpsonowie w parodii wokalisty

12.05.2021 12:44
Morrisey jest super, a wszyscy są do bani? Tak twierdzą Simpsonowie w parodii wokalisty Fot. Face to Face/Reporter/East News

Piosenkę na specjalną okazję przygotował Bret McKanzie z serialu "Flight of the Conchords", natomiast wykonał ją... Benedict Cumberbatch. Parodia wyjątkowo zabolała Morriseya.

Simpsonowie udostępnili swoją parodię Morriseya

W kwietniu 2021 roku twórcy "The Simpsons" wkurzyli Morriseya, który został przedstawiony jako otyły rasista w odcinku "Panic on the Streets of Springfield". Przy okazji napisano specjalny kawałek "Everyone Is Horrid Except Me (And Possibly You)", który w serialu wykonuje Quilloughby, postać parodiująca Morriseya (w którą wciela się Benedict Cumberbatch).

Polecamy

Tak jak wspominaliśmy, kawałek został napisany przez Breta McKenzie'ego. Zaśpiewał go duet Cumberbatch - Yeadley Smith (która wciela sie w Lisę Simpson). Ze słowami pokroju: "Everybody is horrid/ And my dear, I fear/ You are too", kawałek naprawdę mógłby się załapać na krążek The Smiths. Poniżej możecie posłuchać parodii:

W odcinku "Panic on the Streets of Springfield", Lisa odkryła zespół The Snuffs w serwisie streamingowym i dostała obsesji na punkcie Quilloughby'ego. Ten niedługo pojawia się w jej życiu jako "zmyślony przyjaciel", tylko w wersji z lat 80. Dziewczyna idzie na koncert Snuffs, gdzie szybko się okazuje, że Quilloughby nieco się zmienił w ciągu kilkudziesięciu lat.

Polecamy

Obecnie wokalista jest otyły, ma rasistowskie tendencje, a przy okazji zaczął jeść mięso. Jak sam tłumaczy w odcinku:

Byłem weganinem, aż w końcu odkryłem, że weganizm został wynaleziony przez ludzi z zagranicy, których jest za dużo na tej planecie! 

Morrissey chciałby pozwać twórców Simpsonów, ale go na to nie stać. Wokalista odniósł się do odcinka, twierdząc, że: 

Nienawiść do mojej osoby, jaką pokazali twórcy "The Simpsons", oczywiście jest powodem do pozwu, który będzie wymagać ode mnie sporych nakładów. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Nie posiadam też prawników gotowych do ataku. 
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.