„Moves Like Jagger” w metalowej wersji

Małgorzata Wierzejewska
03.07.2015 16:40
„Moves Like Jagger” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Jak z kiczu zrobić niezły kawałek? Ten chłopak to wie! Posłuchajcie ostrej wersji hitu ubiegłorocznych wakacji, czyli piosenki Maroon 5 „Moves Like Jagger”. Dajcie znać, co o niej myślicie!

Z gówna bata nie ukręcisz? Leo Moracchioli nie byłby sobą, gdyby nie udowodnił, że to nieprawda. Dowód? Wystarczy, że posłuchacie jego wersji hitu Maroon 5 „Moves Like Jagger”.

Nie chcemy przez to powiedzieć, że Adam Levine i Christina Aguilera nie mają głosu, ale... co tu dużo mówić, Leo Moracchioli bije ich na głowę!

Dla porównania polecamy zerknąć sobie na oryginał.

Mamy przeczucie, że przyznajecie nam rację! Przypomnijmy, że metalowych coverów niekoniecznie uwielbianych przez Was kawałków w wykonaniu Leo jest o wiele więcej. Ot, choćby taki „Scatman”. Samowystarczalny Leo Moracchioli świetnie poradził sobie też z utworami „Pocker Face” Lady Gagi, „Chandelier” Sii, czy takim klasykiem popowego gatunku, jak „Like A Virgin” Madonny.

Teraz do naszej listy kawałków Leo Moracchioli, które z powodzeniem mogłyby zastąpić oryginał dołączyła też piosenka Maroon 5. To kolejne dzieło artysty, które sprawia, że mamy uśmiech od ucha do ucha.

Czekacie na więcej?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.