Muse udostępnił nowy utwór „Dig Down”

Aleksandra Degórska
18.05.2017 16:28
Muse udostępnił nowy utwór „Dig Down” Fot. kadr z wideo

W końcu czekanie się skończyło. Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy singiel kapeli zapowiadający nowe wydawnictwo.

Dyskografię zespołu jak dotychczas zamyka płyta „Drones” z 2015, na której pojawiły się takie single, jak „Mercy” czy „Psycho”. Natomiast w 2016 z okazji Halloween Muse zaprezentował numer „New Kind Of Kick” z repertuaru The Cramps. To jednak wciąż za mało dla fanów spragnionych nowego materiału od Brytyjczyków.

Muse wszedł do studia na początku 2017 roku i oto mamy w końcu pierwszy kawałek zwiastujący nadchodzące wydawnictwo. Jeszcze 11 maja 2017 kapela poinformowała o tym, że nowy singiel pojawi się 18 maja 2017 i będzie nosić tytuł „Dig Down”.

Formacja dotrzymała obietnicy i zaprezentowała właśnie kawałek wraz z klipem, za który odpowiedzialny jest Lance Drake. Pierwsze dźwięki przypominają utwór „Madness”. Sprawdźcie, czy też macie takie skojarzenie.

Jeszcze w marcu 2017 roku pojawiła się informacja, że formacja nagrała 3 utwory, z czego jeden jest cięższy, natomiast 2 pozostałe są zdecydowanie lżejsze. Jak na razie nie wiadomo, kiedy należy spodziewać się studyjnego wydawnictwa, ale nowy kawałek na pewno zaostrzył apetyt fanom na kolejne nowe nagrania.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.