Muse wyda kolekcjonerski box "Origin of Muse" z przeszło 40 niewydanymi wcześniej utworami

Joanna Chojnacka
09.09.2019 12:42
Muse|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeszcze w tym roku grupa Muse wyda wyjątkowy zestaw płyt "Origin Of Muse". Muzycy zdradzili, co znajdzie się w kolekcjonerskim boxie.

Na początku 2019 roku grupa Muse ogłosiła, że zgromadziła w jednym miejscu utwory, dema, zdjęcia i filmy, których nigdy wcześniej nie wydała. Materiały pochodzą z początkowego okresu istnienia zespołu i obejmują czasu dwóch pierwszych albumów formacji "Showbiz" oraz "Origin Of Symmetry". 

Muse wyda kolekcjonerski box "Origin of Muse"

Nowe wydawnictwo Muse ukaże się 6 grudnia 2019 roku. Luksusowy zestaw kolekcjonersku będzie zawierał 48-stronicową broszurę o zespole wraz z ekskluzywnym wywiadem, dziewięć płyt CD, czterokolorowe winyle, plakaty, setlisty oraz zdjęcia. W boxie pojawi się łącznie 113 utworów z czego ponad 40 nie zostało wcześniej wydanych.

Przeczytaj także

Muse zachęca do kupna zestawu opisem:

Z okazji 20. rocznicy wydania naszego debiutanckiego albumu "Showbiz" ogłaszamy wydanie "Origin of Muse". W boxie znajdziecie materiał z wczesnych lat Muse, który rejestrowaliśmy w Devon, wersje demo pierwszych utworów, epki oraz nagrania z dwóch pierwszych albumów studyjnych zespołu w pierwotnych wersjach.

Każdy kto chce mieć w swojej kolekcji nowe wydawnictwo Muse musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Box kosztuje niemal 140 dolarów, czyli przeszło 550 złotych.
Zobacz też: Soundgarden i Muse zanotowały wzrost odsłuchań dzięki nowym zdjęciom czarnej dziury 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.