Muzycy Nickelback przeprosili Coreya Taylora za komentarz Chada Kroegera

Aleksandra Degórska
27.07.2017 16:58
|north Fot. Owen Sweeney / Invision / AP / link / East News; Everett Collecion / East News

Wokalista Stone Sour zdradził, że kapela już na samym początku sporu odcięła się od obraźliwych słów Kroegera.

Dziwne rzeczy się dzieją na linii Corey Taylor - Chad Kroeger. Wszystko zaczęło się, gdy wokalista Nickelback obraził Stone Sour mówiąc, że kapela brzmi jak Nickelback w wersji lite. Takie stwierdzenie spowodowało, że Taylor nieźle się zdenerwował i postanowił się odemścić. Nie dość, że wyzwał Kroegera od idiotów to stwierdził, że jest on tym dla rocka, czym KFC dla kurczaka.

Kroeger wybrał trudnego przeciwnika, bo jak wiadomo Corey Taylor nie daje sobie w kaszę dmuchać. Teraz muzyk się wygadał, że reszta muzyków Nickelback wcale nie wspiera swojego frontmana:

Ta sytuacja pokazuje, z jakim poziomem ego masz do czynienia. I mówiłem o tym od pierwszego dnia - to nie tyczy się reszty zespołu. Bo reszta chłopaków z Nickelback...  Gdy tylko pojawiła się ta sprawa zespół zadzwonił i przeprosił. Mówili coś w stylu: „To nie my, obiecujemy.”.

Corey Taylor podkreślił, że muzycy są naprawdę miłymi ludźmi:

Wcześniej spędzałem z nimi trochę czasu i to są naprawdę super kolesie. Zrozumiałem, że to nie ich wina. Nie chcę zatem, żeby ludzie byli przeciwni grupie, bo nie są winni.

Stone Sour miał swego czasu nawet propozycję od Nickelback, żeby występ jako ich support, ale muzycy odmówili. Obecnie kapela Coreya Taylora gra trasę z Kornem i promuje płytę „Hydrograd”, która pojawiła się na sklepowych półkach 30 czerwca 2017 roku

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.