Najlepszy rockowy koncert zagranicznej gwiazdy w Polsce w 2018 [WYNIKI SONDY]

Aleksandra Degórska
21.12.2018 11:08
|undefined Fot. shutterstock.com

1. miejsce należy do dwóch gigantów, którzy zagrali w 2018 w Krakowie. Sprawdźcie wyniki sondy.

Czas na podsumowanie 2018! W tym roku fani muzyki rockowej i metalowej mieli w czym wybierać, bo nasz kraj odwiedziło wiele zagranicznych gwiazd. Metalowcy mogli szaleć na koncertach Ozzy'ego Osbourne'a, Metalliki czy Iron Maiden, natomiast fani rocka na pewno zwrócili uwagę na występy Paula McCartneya czy Lenny'ego Kravitza. Ci natomiast, którzy wolą rocka w nowszym wydaniu zapewne skusili się na show Nothing But Thieves. Nie zabrakło też muzyki dla fanów elektronicznych mrocznych dźwięków - Depeche Mode zagrał aż 4 koncerty w Polsce.

Najlepszy rockowy koncert zagranicznej gwiazdy w Polsce w 2018 [WYNIKI SONDY]

Który jednak koncert można określić jako najlepszy? Ci, którzy często chodzą na występy zapewne są bardziej wybredni i wytypowanie najciekawszego koncertu nie jest wcale takie proste. Redakcja Antyradio.pl postanowiła poprosić swoich czytelników o wybranie najlepszego koncertu zagranicznej gwiazdy w Polsce w 2018 roku. Co ciekawe 1. miejsce należy do dwóch zespołów - Metalliki oraz Iron Maiden.

Zobacz także: Koncerty rockowe i metalowe 2019 w Polsce. Jakie zespoły odwiedzą nasz kraj?  

Na koncert Metalliki w Krakowie w maju 2018 zagłosowało 11% czytelników. Tyle samo osób oddało swój głos na krakowskie występy Iron Maiden, które odbyły się pod koniec lipca 2018. Natomiast 2. miejsce należy do Pearl Jam, który odwiedził Kraków na początku lipca 2018. Kapela zdobył 9 % głosów, zaś 8% czytelników zagłosowało na show Guns N' Roses w Chorzowie.

4. pozycja należy do Slayera i Paula McCartneya - 6% czytelników zdecydowało, że to występ Slayera w Łodzi był najciekawszym koncertem w 2018 roku. Paul McCartney również może pochwalić się taką samą ilością głosów.

Zobaczcie, jak prezentują się wyniki sondy:

sonda koncerty rozwiązanie
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.