„Nothing Else Matters” Metalliki w eleganckim wydaniu

Aleksandra Degórska
24.02.2017 13:38
„Nothing Else Matters” Metalliki w eleganckim wydaniu Fot. kadr z wideo

Nawet repertuar Metalliki może zabrzmieć urzekająco, gdy wykonuje go elegancka dama w towarzystwie równie eleganckich muzyków.

Ile można słuchać „Nothing Else Matters”? Jeśli już Metallica pojawi się w radiu to zazwyczaj można usłyszeć właśnie ten kawałek. Pod względem coverów to właśnie ta kompozycja jest również jedną z najczęściej wykonywanych utworów przez fanów Metalliki. Mamy zatem dla Was kolejny cover, ale za to jaki!

Na pewno kojarzycie Postmodern Jukebox, który przerabia znane rockowe czy popowe kawałki na eleganckie kompozycje brzmiące jak z czasów świetności Franka Sinatry. Najnowszy cover tego zespołu to właśnie „Nothing Else Matters” w wykonaniu 15-letniej wokalistki. Caroline Baran jak na tak młodą damę ma głos jak dzwon i ciekawie zinterpretowała słynną balladę Metalliki.

Przekonajcie się sami, jak brzmi ten słynny kawałek w takiej wytwornej wersji:

Aż trudno uwierzyć w to, że to numer Metalliki, bo muzycy znacznie zmienili aranżację i sprawili, że takim utworem nie pogardzą fani zarówno thrashmetalowego zespołu, jak również miłośnicy swingujących klimatów.

Postmodern Jukebox wystąpi przed polską publicznością już 20 marca 2017 roku w Warszawskiej Progresji. Na pewno tego wieczoru nie zabraknie wybornych coverów nie tylko Metalliki, ale też Radiohead, Aerosmith czy The White Stripes.

Jak oceniacie elegancki cover utworu Metalliki?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.