Nowy album Marilyna Mansona będzie jak „Antichrist Superstar”?

Aleksandra Degórska
16.09.2016 09:26
|north Fot. Gabriel Grams / REX / Shutterstock / East News

Na razie niewiele wiemy o nowym krążku artysty, jednak muzyk zdradził co nieco na temat brzmienia tego wydawnictwa.

Dyskografię artysty zamyka jak dotychczas „The Pale Emperor” z 2015 roku. Jednak już niebawem, bo w walentynki 2017 roku pojawi się nowy krążek. Album otrzyma tytuł „Say10” i będzie to 10. studyjna płyta Marilyna Mansona.

Oprócz tego, że trafi ona na sklepowe półki 14 lutego 2017 muzyk nie podał wiele informacji na temat nadchodzącego wydawnictwa. W końcu jednak w jednym z wywiadów postanowił nieco opowiedzieć o brzmieniu krążka:

Ten album nie ma wiele wspólnego z „The Pale Emperor”. Ludzie, którzy go słuchali mówią, że przypomina on ich ulubione fragmenty z płyt „Antichrist Superstar” oraz „Mechanical Animals”, ale z nowym, innym podejściem.

Ta informacja na pewno ucieszy fanów, bo oba krążki są zdecydowanie najpopularniejszymi dziełami Mansona. Albumy odniosły spory komercyjny sukces - „Antichrist Superstar” wskoczył na 3. pozycję listy Billboard 200, zaś „Mechanical Animals” zajął 1. miejsce na tej liście.

Najwidoczniej artysta postanowił wrócić do swoich korzeni i miejmy nadzieję, że nowy album będzie tak samo udany, jak wcześniej wspomniane wydawnictwa.

Czego jeszcze należy się spodziewać po „Say10”?

Album jest w pewnym sensie dosyć agresywny w swojej naturze i jednocześnie nie jest wzruszający. Nie mogę się doczekać, gdy ludzie usłyszą ten materiał, myślę, że będą zaskoczeni.

Liczymy zatem na to, że wydawnictwo rzeczywiście powali fanów i melomanów na łopatki. Zapewne już niedługo artysta zaprezentuje pierwsze dźwięki z tego krążka. W międzyczasie można sięgnąć po cover Davida Bowiego „Cat People”, który Marilyn Manson nagrał wraz z Shooterem Jenningsem.

Skusił się on również na współpracę z projektantem Marciem Jakobsem i zagrał w spocie zapowiadającym kolekcję ubrań na jesień 2016:

Co więcej muzyk pojawi się w Halloween 2016 w serialu „Salem”, w którym zagrał psychopatycznego golibrodę.

Czekacie na album „Say10” od Marilyna Mansona?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.