Organek pije bez umiaru w nowym klipie do singla "Cały ten fejm" [WIDEO]

09.11.2021 12:07
Organek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy klip od Organka, który rozlicza się z fejmem.

Dziś ma swoją premierę nowy teledysk zespołu Organek. Klip powstał do najnowszego singla grupy "Cały ten fejm", który promuje album "Na razie stoję, na razie patrzę" wydany 5 listopada 2021. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy klip od Organka.

Organek pije bez umiaru w nowym klipie do singla "Cały ten fejm" [WIDEO]

Polecamy

Tomasz Organek przyzwyczaił słuchaczy do tego, że w swojej twórczości nie boi się poruszać bardzo istotnych i często trudnych tematów. Nie inaczej jest w przypadku piosenki "Cały ten fejm", o czym wspomniał sam Organek:

"Cały ten fejm" to opowieść o potrzebie miłości, akceptacji i przyjaźni z perspektywy człowieka doświadczonego, naznaczonego czasem. Te wszystkie bzdury, fury, hajs, płyty, cały ten rock’n’roll nie warte są więcej już na ulicy bezdomny pies, mówi tekst piosenki. Żadna kariera, blichtr i pieniądze nie są w stanie zastąpić relacji z drugim człowiekiem.

Zobaczcie, jak prezentuje się wypełniony po brzegi alkoholem klip do singla "Cały ten fejm" w reżyserii Agnieszki Nowosielskiej:

Polecamy

Materiał na nowej płycie możemy usłyszeć na właśnie trwającej trasie koncertowej. Najbliższy występ Organka odbędzie się 13 listopada w Częstochowie. Zespół zagra jeszcze m.in. w Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie i Warszawie. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.