Ostatni koncert Keitha Flinta z The Prodigy. Fani udostępnili nagrania

Joanna Chojnacka
05.03.2019 11:45
The Prodigy|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Po śmierci Keitha Flinta fani The Prodigy zaczęli udostępniać nagrania z ostatniego koncertu muzyka w Auckland. Zobacz ten wyjątkowy występ.

4 marca 2019 roku zmarł wokalista The Prodigy, Keith Flint. Muzyk został znaleziony w swoim domu w Essex, gdzie ratownicy pogotowia ratunkowego próbowali go reanimować, niestety było już za późno. Zespół The Prodigy poinformował na swoim Instagramie, że Flint popełnił samobójstwo. Śmierć artysty była szokiem zarówno dla jego rodziny, przyjaciół z zespołu i innych muzyków. Koledzy z branży tacy jak Jimmy Page czy Dave Lombardo pożegnali wokalistę wzruszającymi wpisami w sieci.

Przeczytaj także

Keith Flint nie żyje. To ostatni jego koncert [WIDEO]

Również fanom The Prodigy trudno pogodzić się ze śmiercią Keitha Flinta. Wielbiciele hitów takich jak "Voodoo People" czy "Firestarter" po odejściu ulubionego wokalisty, zaczęli udostępniać nagrania z ostatniego koncertu, jaki zagrał. Historyczne jak się okazało wydarzenie miało miejsce w Auckland w Nowej Zelandii 5 lutego 2019 roku. Fanowskie filmy z koncertu możecie obejrzeć poniżej:

Muzycy wrócili do Australli i Nowej Zelandii, aby promować nowy album "No Tourists" wydany 2 listopada 2018 roku. 

Zobacz też: >>10 rockowych i metalowych coverów The Prodigy<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.