Ozzy Osbourne przejdzie poważną operację. Sharon: "Od tego zależy reszta jego życia"

10.06.2022 11:33
Ozzy Osbourne Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Odkładana wcześniej operacja jednak dojdzie do skutku. Żona Ozzy'ego wyznała, że będzie to poważny zabieg, który wpłynie na życie wokalisty Black Sabbath.

Ozzy Osbourne nie jest w najlepszej kondycji. W 2019 roku wokalista Black Sabbath spadł ze schodów w swoim domu. W wyniku upadku wypadły mu metalowe śruby, które zostały wprowadzone po wypadku na quadzie w 2003 roku. W związku z tym Ozzy musi przejść operację kręgów szyjnych i jego żona stwierdziła, że od tego zależy reszta jego życia.

Polecamy

Ozzy Osbourne przejdzie poważną operację. Sharon: "Od tego zależy reszta jego życia"

Podczas rozmowy w The Talk żona Ozzy'ego, Sharon wyznała, że będzie lecieć z Wielkiej Brytanii do Los Angeles, gdzie odbędzie się 13 czerwca operacja Ozzy'ego. Muzyk przejdzie operację szyi - z powodu problemów zdrowotnych Ozzy nie jest w stanie normalnie się poruszać. Sharon wyznała:

Ozzy przejdzie poważną operację w poniedziałek i jeśli mam być szczera - od tego zależy reszta jego życia.

Kobieta dodała, że za 3 tygodnie ponownie zostanie babcią, zaś 1 lipca przypadnie 40. rocznica ślubu. Trzymamy zatem kciuki, żeby operacja się powiodła i Ozzy szybko wrócił do formy.

Polecamy

W jednym z ostatnich wywiadów Ozzy wyznał, że powoli zaczyna myśleć nad emeryturą:

W wieku 73 lat jest k*rwa całkiem nieźle. Nie planuje się nigdzie wybierać, ale mój czas w końcu nadejdzie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.