Ozzy Osbourne sprzedaje szminki i cienie do powiek. Zobacz wyjątkową linię kosmetyków

06.10.2022 15:16
Ozzy Osbourne Fot. Backgrid/East News

W ramach The Ozzy Osbourne Collection dostaniemy kosmetyki w pięknych opakowaniach, które nawiązują do stylistyki Ozzy'ego. W sam raz na Halloween.

Ozzy Osbourne teraz działa z biznesie beauty. Tak, dobrze przeczytaliście. Muzyk połączył siły z firmą Rock and Roll Beauty, by stworzyć linię swoich kosmetyków. Fani będą mogli sobie kupić cienie do powiek czy szminki, które idealnie dopełnią ich metalowy wizerunek. W jakich cenach są kosmetyki z The Ozzy Osbourne Collection?

Polecamy

Ozzy Osbourne z własną linią kosmetyków od Rock and Roll Beauty

Firma Rock and Roll Beauty już wcześniej współpracowała m.in. z Def Leppard. Teraz połączyła siły z Księciem Ciemności i tak oto powstała The Ozzy Osbourne Collection. W ofercie znajdziemy m.in. 14 cieni w opakowaniach przypominających trumnę i nietoperza, jak również zestaw tatuaży, które możemy sobie przykleić na ciało - wzory oczywiście przedstawiają czaszki, trumny czy logo Ozzy'ego. Nie zabrakło również kosmetyczki w kształcie półksiężyca czy szminek Ozzy Bullet Lip Stick. 

Polecamy

Ceny kosmetyków zaczynają się od 10 dolarów, za najdroższy produkt damy 25 dolarów. Ozzy poinformował u siebie na social mediach, że produkty będą dostępne w sprzedaży w listopadzie.

Firmę Rock and Roll Beauty założyli fani rocka - Paul Desiderioscioli, który uwielbia Rush oraz Marc Hayes, wielbiciel U2. Pomysł na założenie takiego ''rockowego" biznesu okazało się strzałem w dziesiątkę i zapewne kosmetyki sygnowane nazwiskiem Ozzy'ego również staną się hitem sprzedaży. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.