Paul Stanley z Kiss ostro o strzelaninie w Teksasie

02.09.2019 16:41
Kiss|undefined Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

W Odessie doszło do strzelaniny, w której zginęło 5 osób. Paul Stanley z Kiss zasugerował, że to wina łatwego dostępu do broni w USA.

31 sierpnia 2019 roku w Odessie w stanie Teksas miała miejsce kolejna strzelanina. Jak podaje TVN 24, policja zatrzymała samochód 30-letniego mężczyzny do rutynowej kontroli na autostradzie. Uzbrojony kierowca zaczął niespodziewanie strzelać do mundurowych. Chwilę później ruszył drogą i zaczął celować do przypadkowych osób. Mężczyzna zabił w ten sposób 5 osób, a 21 zostało rannych. O sytuacji wypowiedział się na Twitterze Paul Stanley.

Paul Stanley z Kiss o strzelaninie w Teksasie

Gitarzysta i wokalista Kiss, Paul Stanley wzburzył się wydarzeniami z Teksasu. Postanowił podzielić się swoim zdaniem z fanami na Twitterze. Umieścił tam wpis, który nie spodobał się zwolennikom Drugiej Poprawki do Konstytucji USA.

W USA nie mamy więcej "szalonych" czy "niestabilnych psychicznie" ludzi. To co mamy, to masowe strzelaniny z udziałem automatycznej lub półautomatycznej broni palnej o dużej mocy. Tego nie można kwestionować. Powiedzcie, co my i nasz rzą powinniśmy zrobić. Modlitwy i współczucie nie wystarczą.
Przeczytaj także

Pod postem szybko pojawiły się głosy, że muzyk powinien zająć się graniem, zamiast wypowiadać się na tematy, o których nie ma pojęcia. Jednak Stanley nie przejął się tym i stanowczo odpowiedział:

Nie daję Wam odpowiedzi, ale namawiam wszystkich do przemyślenia tematu. Kto uważa, że powinienem milczeć i zająć się czymś innym - może opuścić to miejsce teraz. To jest mój dom. Jeśli Wy macie swoje opinie, to dlaczego ja nie mogę?

Zobacz też: KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.