Gene Simmons świętował 70. urodziny na scenie podczas koncertu Kiss [WIDEO]

27.08.2019 11:51
Gene Simmons|undefined Fot. AP/Associated Press/East News

25 sierpnia 2019 roku współzałożyciel Kiss, Gene Simmons obchodził swoje 70. urodziny. Dzień wcześniej publiczność odśpiewała mu sto lat na koncercie.

Grupa Kiss zdecydowała, że ponad 45-letniej karierze zrezygnuje z dalszego grania. Oprawa koncertów wymaga od muzyków dużego zaangażowania i sprawności fizycznej, dlatego ten moment musiał kiedyś nastąpić. Zespół chciał pożegnać się z fanami i ruszył w pożegnalną trasę koncertową, która objęła także Polskę. "End of the Road" nadal trwa, a jeden z występów był szczególny głównie dla Gene'a Simmonsa.

Gene Simmons z Kiss świętował 70 urodziny na scenie

Współzałożyciel wokalista i basista Kiss, Gene Simons obchodził swoje siedemdziesiąte urodziny 25 sierpnia 2019 roku. Dzień wcześniej zespół zagrał koncert w Nowym Yorku, gdzie Paul Stanley poinformował o wyjątkowych okolicznościach publikę.

Jutro są urodziny mojego brata. Zaśpiewajmy mu sto lat!
Przeczytaj także

Zebrani w Saratoga Springs zareagowali natychmiast i zgodnie odśpiewali życzenia dla swojego ulubieńca, a potem długo skandowali jego imię. Chociaż Simmons starał się obrócić sytuację w żart, na pewno był wzruszony, że po ponad 45 latach grania może nadal cieszyć się tak dużym uznaniem fanów. Fragment wspomnianego koncertu szybko trafił na YouTube:

Zobacz też: Były wokalista Judas Priest o KISS: Już wolałbym oglądać ich hologram 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.