Pearl Jam podzielił się nowym utworem „Can't Deny Me”

Aleksandra Degórska
12.03.2018 10:28
Pearl Jam podzielił się nowym utworem „Can't Deny Me” Fot. Reporter / East News

Posłuchajcie, jak prezentuje się nowa kompozycja od amerykańskiej kapeli, którą zespół stworzył specjalnie dla swoich fanów.

Jak na razie nie zapowiada się, żeby zespół planował wydanie nowego albumu - jedynie basista Jeff Ament ogłosił solowy album. Jednak zespół pamięta o swoich fanach i właśnie kapela podzieliła się premierowym kawałkiem „Can't Deny Me”. Pełna wersja utworu dostępna jest dla członków oficjalnego fanklubu. Natomiast dla reszty śmiertelników dostępna jest mocno skrócona wersja, która trwa 25 sekund.

Niektórzy doszukują się w tekście piosence nawiązań do Donalda Trumpa. Posłuchajcie, jak prezentuje się ta kompozycja:

Od czasu wydania albumu Lightning Bolt w 2013 roku zespół udostępnił w 2017 roku utwór zatytułowany Obey The Law Of The Heart, który pojawił się na soundtracku do filmu Basmati Blues. Numer napisał gitarzysta Stone Gossard i w utworze gościnnie pojawili się Sain Zahoor i Priya Darshini.

Pearl Jam w Polsce w 2018 - bilety

Pearl Jam odwiedzi już niebawem nasz kraj. Możliwe, że zespół zaprezentuje nowe utwory, jak również swoje hity i covery - a jeśli chodzi o przeróbki znanych numerów to Pearl Jam z Eddiem Vedderem na czele jest naprawdę dobry. Ostatnio chociażby wokalista wykonał razem z Mikem McCreadym i Chadem Smithem cover „Personal Jesus” Depeche Mode.

Pearl Jam wystąpi już niebawem w Polsce - zagra 3 lipca 2018 w TAURON Arenie Kraków. Bilety na to wydarzenie możecie zakupić na eBilet.com.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.