Dzban roku? Perkusista System of a Down uważa, że w pandemii: "zawsze chodziło o pieniądze"

28.02.2022 11:41
Dzban roku? Perkusista System of a Down uważa, że w pandemii: "zawsze chodziło o pieniądze" Fot. John Dolmayan/agestock/East News

Niedawne wydarzenia w Ukrainie skutecznie odwróciły naszą uwagę od trwającej wciąż pandemii. Nie zapomniał o niej jednak perkusista SOAD, John Dolmayan, który przedstawił swoje stanowisko na Instagramie.

Perkusista SOAD o pandemii: "tu zawsze chodziło o pieniądze"

27 lutego 2022 roku 48-letni John Dolmayan z System od a Down postanowił ponownie podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pandemii koronawirusa. Muzyk ma już za uszami kilka kontrowersyjnych opinii w tej sprawie, twierdząc, że obowiązki szczepień w niektórych krajach były jak "tyrania i zniewolenie umysłu".

Polecamy

Teraz podzielił się kolejnym memem z Pokemon, który naśmiewał się z COVID-19 i zawierał poniższy podpis:

I tak po prostu COVID-19 nagle zniknie. Tu od samego początku chodziło tylko i wyłącznie o pieniądze. Pandemia była z powodu pieniędzy, Ukraina jest z powodu pieniędzy. Surowce dają bogactwo, stabilizację i władzę. Najpotężniejsi na świecie grają ze sobą w szachy, a my myślimy, że jesteśmy pionkami, a tak naprawdę nie jesteśmy nawet na planszy.

Polecamy

Pod jego postem pojawiło się sporo komentarzy. Jeden z nich brzmiał: "Jeśli chodziło tylko o pieniądze, to sklepy by się nie zamykały. Mnóstwo mniejszych, lokalnych biznesów musiało ogłosić bankurctwo. Tu nie chodziło o pieniądze, chodziło o ratowanie życia". Dolmayan odpowiedział:

Czy masz jakiekolwiek pojęcie, ile kasy zarobił w tym czasie Amazon? Firmy farmaceutyczne? Oczywiście, że tu chodzi o pieniądze.

Jesienią 2020 roku zespół System of a Down opublikował dwa nowe utwory - "Genocidal Humanoidz” oraz "Protect The Land”. To pierwsze premierowe utwory kapeli od 2005 roku, ale niestety te single nie przyniosły nam kolejnego studyjnego albumu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.