Phil Rudd chce wrócić do AC/DC

Małgorzata Wierzejewska
09.08.2015 18:00
Phil Rudd chce wrócić do AC/DC Fot. AFP / East News

Muzyk zamierza zrobić wszystko, aby Angus Young i spółka chcieli go z powrotem. Sprawdźcie, co Phil Rudd powiedział o nowym perkusiście AC/DC!

O tym, co ostatnimi czasy dzieje się wokół Phila Rudda z powodzeniem można by nakręcić film. Broń, używki, przemoc, grożenie śmiercią - to tylko niektóre przewinienia, za jakie muzyk ma ponieść karę.

Perkusista, który na początku lipca 2015 roku otrzymał wyrok za grożenie śmiercią i posiadanie narkotyków ma jednak nadzieję, że formacja AC/DC da mu szansę powrotu na scenę.

Bardzo dużo o tym wszystkim myślę. W końcu dorosłem, mam nadzieję że będzie widać różnicę. W dalszym ciągu chcę grać na perkusji. Teraz wychodzę na prostą, więc zwyczajnie chciałbym dostać szansę, aby znów móc grać z chłopakami. Chciałbym, żebyśmy zaczęli od nowa.

Rudd mówi, że chce zrobić naprawdę wiele, aby odzyskać swoją pracę. Muzyk uważa, że w zespole AC/DC tylko on powinien siedzieć za perkusją.

Właśnie to teraz zrobię. Chris Slade to dobry perkusista, ale nie mam pojęcia, co on tam robi. Nic do niego nie mam. Ustalmy po prostu, że w jego przypadku nie jest to stałe zajęcie. To ja jestem tym jedynym, mam nadzieję.

Tymczasem okazuje się, że grupa AC/DC niekoniecznie chce utrzymywać kontakt z Philem Ruddem. Perkusista próbował porozmawiać z muzykami, niestety bezskutecznie.

Rudd mówi, że jest mu z tego powodu cholernie przykro i nie rozumie dlaczego kumple z zespołu do niego nie dzwonią.

Sam próbowałem dzwonić do Angusa Younga, ale nie odbierał. Żaden z nich nie kontaktował się też ze mną. Życie weryfikuje przyjaciół.

Mimo tego muzyk jest przekonany, że uda mu się odnowić współpracę. Uważa, że AC/DC może potrzebować go na kolejną trasę koncertową. Zanim ewentualny powrót Rudda do AC/DC stanie się faktem, minie jeszcze trochę czasu.  

Na początku lipca 2015 roku sąd zdecydował, że Phil Rudd spędzi osiem miesięcy w areszcie domowym, gdzie jest poddawany 24 - godzinnej obserwacji. Mało tego, odwiedzać go mogą tylko zapowiedziani i zaakceptowani przez sąd goście.

To wszystko zdało się na nic, ponieważ odbywając tę karę 18 lipca 2015 roku Phil Rudd ponownie został zaaresztowany przez policję. Możliwe więc, że muzyk trafi do więzienia za złamanie warunków.

Rozprawa, podczas której wszystko się wyjaśni, odbędzie się 24 listopada 2015 roku.

Jak myślicie, czy Phil Rudd ma jeszcze szansę wrócić do AC/DC?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.