Philip Anselmo i Max Cavalera wykonali razem "Walk" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
22.07.2019 10:31
Phil Anselmo Max Cavalera |undefined Fot. kadr z wideo

Na ostatnim Dynamo Metalfest w Holandii podczas koncertu Philipa Anselmo & The Illegals na scenie pojawił się Max Cavalera i wykonał z zespołem utwór "Walk".

W dniach 19-20 lipca 2019 roku odbyła się kolejna edycja holenderskiego festiwalu metalowego Dynamo Metalfest. Na wydarzeniu zagrały takie kapele jak Arch Enemy, Steel Panther, Airbourne czy Carcass.

Philip Anselmo i Max Cavalera wykonali razem "Walk" 

Oprócz tego na festiwalowej scenie, uczestnicy imprezy mogli zobaczyć Philipa H. Anselmo & The Illegals. Zespół aktualnie gra na swoich koncertach set z hitami Pantery. Kiedy muzycy mieli przejść do wykonania największego przeboju grupy - "Walk" - na scenie pojawił się gość.

Przeczytaj także

Dzięki temu, że w imprezie występował także zespół Soulfly, Max Cavalera skorzystał z okazji i dołączył na scenie do Philipa Anselmo i The Illegals. Legendarni metalowi wokaliści wykonali wspólnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów Pantery. "Walk" pochodzi z szóstego studyjnego albumu grupy "Vulgar Display of Power" z 1993 roku.

Max i Iggor Cavalera wystąpią w Warszawie

Max i Iggor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura wystąpią w Warszawie. Przyjadą do Polski z projektem Return Beneath Arise, a w ramach występu wykonają hity swojej kultowej grupy. Bracia zagrają 20 listopada 2019 roku w warszawskiej Progresji.

Zobacz też: Uczestnik koncertu Anselmo w Warszawie trafił do szpitala ze złamanym mostkiem

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.