Pierwszy solowy singiel Toma DeLonge’a!

Magda Słomka
11.03.2015 13:39
Pierwszy solowy singiel Toma DeLonge’a! Fot. Retna / Photoshot / East News

Już jest! Posłuchajcie jak brzmi „New World” - kawałek zapowiadający płytę Toma DeLonge’a „To the Stars...”.

Premiera „To the Stars… Demos, Odds and Ends” zaplanowana jest na 21 kwietnia 2015 roku, a Tom DeLonge już postanowił podzielić się nowym utworem zatytułowanym „New World”. Jak mu wyszło?

To ciężki czas dla zespołu Blink-182. Pod koniec stycznia 2015 roku świat obiegła informacja o rozstaniu założyciela kapeli z grupą. Perkusista Travis Barker i basista Mark Hoppus stwierdzili, że nie spodziewali się odejścia Toma. Według nich muzyk zapowiedział, że opuszcza kapelę tydzień przed planowanym wejściem do studia nagraniowego. Tom jednak twierdzi, że ta wersja jest nieprawdziwa i postanowił skupić się na sobie.

Co dla muzyka oznacza nazwa solowej płyty „To the Stars… Demos, Odds and Ends”? To nie tylko tytuł...

Jako artysta byłem zafascynowany wieloma różnymi mediami. Muzyka, książki, powieści graficzne, filmy, sztuka i tak dalej... Założyłem firmę o nazwie To the Stars – to transmedialne przedsiębiorstwo. Sztuka i historia mogą trwać wiecznie, kiedy będzie się je przenosić na inne nośniki. Planujemy otwarcie firmy w kwietniu. Moim celem jest współpraca z najlepszymi artystami z całego świata. Ważna jest tu niezależność – tak powinny pracować kreatywne umysły.
delonge fb

Wygląda na to, że Tom radzi sobie całkiem nieźle bez Blink-182. Jak podoba Wam się jego pierwszy solowy kawałek?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.