Piosenka z serialu „Pokemon” w metalowej wersji

Jakub Gańko
27.07.2016 13:52
Piosenka z serialu „Pokemon” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo + materiały prasowe + Bóg Pejnta

Czy już wszystkie masz? Jeśli jeszcze nie, przed wyruszeniem w drogę zmień muzykę na metal.

Zawsze marzyliście, by zostać najlepszym trenerem pokemonów? To zapewne przeżywacie teraz najlepsze chwile w życiu, zagrywając się w Pokemon Go. Zanim jednak kieszonkowe potwory trafiły do podbijającej cały świat aplikacji firmy Niantic, łapało się w grach na Game Boya, a zaraz po szkole gnało do domu, żeby oglądać serial anime o przygodach Asha Ketchuma.

To właśnie w jego czołówce pojawiała się słynna piosenka, która w polskiej wersji nosiła tytuł „Czy już wszystkie masz?” i była wykonywana przez Janusza Radka. Chwytliwa melodia i pełen patosu tekst, opisujący w szczegółach trudy trenera pokemonów z miejsca zyskały sobie pośród nich oddanych zwolenników. Teraz pora przypomnieć sobie ten szlagier w nowej wersji.

Nasi ulubieni YouTuberzy z kanału Na metalowo pokazali wszystkim pokemonom, na czym polega mocne brzmienie. Żaden Pikachu nie pohamuje wyładowań elektrycznych przy tej gitarze, a Charmandery będą zionąć ogniem na wiele metrów, słuchając growlowanych partii wokalnych. Ta wersja wejściówki z „Pokemonów” przebudzi też każdego Snorlaxa.

Osobiście zachęcamy wszystkich trenerów Pokemon Go, by w swoje wędrówki na i poza miasto zabierali ze sobą właśnie taką wersję tego kawałka. Powinna stanowić odpowiednią motywację do dalszego spaceru i przypominać jego prawdziwy cel, którym - a jakże by inaczej - jest oczywiście złapanie ich wszystkich.

Ale dość tej retorycznej ekwilibrystyki - posłuchajcie sami:

Jeśli podobają Wam się takie metalowe przeróbki, polecamy też „Kroplą deszczu” Gabriela Fleszara oraz klasyczne przeboje disco polo: „Bierz co chcesz” Shazzy i „Jesteś szalona” Boys. Jeśli wolicie dziecięce klimaty, zapraszamy do ostrzejszych wersji wejściówki z „Gumisiów” czy utworu Fasolek. Metalowcy przerobili również Liroya i Kalibra 44, a także Gang Albanii.

Czy już wszystkie macie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.