Pogrzeb Keitha Flinta. Tak fani pożegnali wokalistę The Prodigy

Aleksandra Degórska
29.03.2019 17:09
Pogrzeb Keitha Flinta|undefined Fot. Rex Features/East News

29 marca 2019 fani The Prodigy pożegnali swojego idola. Zobaczcie zdjęcia z tego smutnego wydarzenia...

Fani The Prodigy są pogrążeni w żałobie. Keith Flint zmarł 4 marca 2019. O jego śmierci poinformowali muzycy The Prodigy i okazuje się, że oficjalną przyczyną śmierci jest samobójstwo poprzez powieszenie. Wyniki raportu toksykologicznego będą znane w lipcu 2019. Wielu muzyków wyraziło swój żal spowodowany tą wielką stratą w muzycznym świecie.

Pogrzeb Keitha Flinta. Tak fani pożegnali wokalistę The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta odbył się 29 marca 2019 w Braintree w Essex. Zespół postanowił podzielić się tą wiadomością z fanami i zachęcił ich do wzięcia udziału w procesji z kościoła na cmentarz. W ten sposób wielbiciele wokalisty mogli ostatni raz pożegnać swojego muzycznego idola.

Przeczytaj także

Na pogrzebie Keitha Flinta pojawiła się m.in. jego małżonka Mayumi Kai. Kobieta jest DJ-em i występuje pod pseudonimem DJ Gedo Super Mega Bitch. Gdy The Prodigy opublikował informację o śmierci wokalista, kobieta była akurat w Tokio. Zobaczcie zdjęcia z pogrzebu Keitha Flinta:

Fani wpadli na pomysł, by w Braintree powstał pomnik Keitha Flinta. To właśnie w tym mieście w 1990 roku powstał The Prodigy i tutaj Keith Flint uczęszczał do collage'u. W tym celu stworzono specjalną petycję.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.