Polska wokalistka udawała frontmana AC/DC w talent show. Jak wykonała "Back in Black"? [WIDEO]

25.10.2021 13:38
Brian Johnson z AC/DC Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym nie zabrakło coveru AC/DC. Jak Katarzyna Łaska poradziła sobie z "Back in Black"?

W talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" co rusz pojawiają się covery rockowych hitów. Raz jest lepiej, raz jest gorzej, szczególnie kobietom trudno podrobić męskie, rockowe wokale, ale starają się z całych sił, by ich występy zapamiętano. W ostatnim odcinku wokalistka Katarzyna Łaska miała bardzo trudne zadanie, bo musiała udawać Briana Johnsona z AC/DC. Jak jej poszło?

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Katarzyna Łaska udawała frontmana AC/DC [WIDEO]

Katarzyna Łaska to wokalistka i aktorka musicalowa. Artystka zajmuje się dubbingiem i m.in. to ona wykonuje piosenki "Mam tę moc" w "Krainie Lodu" oraz "Chcę uwierzyć snom " w "Krainie Lodu II". Wokalista zaśpiewała fragment tego drugiego utworu podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów. 

Polecamy

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Łaska wylosowała Briana Johnsona z AC/DC. Wokalistka zaśpiewała "Back in Black" i bardzo starała się podrobić ruchy frontmana oraz jego głos, co oczywiście dla kobiety jest bardzo trudne. Pod nagraniem z jej występem internauci chwalili jej występ, chociaż nie ukrywali, że jej wokal średnio przypominał Johnsona. Zresztą przekonajcie się sami:

Odcinek wygrał aktor i prezenter Adam Zdrójkowski, który wcielił się w Vanilla Ice i zaśpiewał "Ice Ice Baby" - utwór, w którym słyszymy bas z piosenki Queen "Under Pressure":

ff

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.