Polski zespół stworzył muzycznego „shake’a” z piosenek 30 Seconds To Mars

Maciej Koprowicz
28.11.2017 14:38
Polski zespół stworzył muzycznego „shake’a” z piosenek 30 Seconds To Mars Fot. kadr z wideo

The Vanilla Shake połączył elementy różnych utworów zespołu Jareda Leto w jedną spójną całość.

Zespół The Vanilla Shake ma na siebie pomysł, i to bardzo oryginalny. Muzykom przyświeca idea tworzenia swoistego akustycznego greatest hits słynnych wykonawców w obrębie jednej piosenki, czyli, jak sami to określają, „szejka muzycznego”.

Pierwszym dziełem zespołu był miks przebojów Michaela Jacksona. Teraz przyszedł czas na utwory 30 Seconds To Mars. Swój wybór artyści uzasadnili:

The Vanilla Shake są fanami Thirty Seconds To Mars. A to w znacznym stopniu wpłynęło na pracę nad materiałem, w warstwie muzycznej jak i audiowizualnej. Poza tym, zarówno w jednym jak i drugim zespole występuje rodzeństwo, a jak wiadomo, rodzinne duety najlepiej łączą w sobie siłę i smak.

Niezwykły utwór zespołu zilustrował również teledysk. Sprawdźcie sami, jak wypadło to ambitne przedsięwzięcie The Vanilla Shake.

Muzycy mają nadzieję, że utwór dotrze do samego zespołu 30 Seconds To Mars. Grupa Jareda Leto już niedługo pojawi się w Polscewystąpi 18 kwietnia 2018 w Atlas Arenie w Łodzi. 

W oczekiwaniu na ten koncert sprawdźcie też niezwykły cover utworu Marsów, „This is War” w rosyjskiej wersji.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.