Posłuchaj, jak Donald Trump śpiewa "Du Hast" Rammsteina

Joanna Chojnacka
28.12.2018 15:42
Rammstein|undefined Fot. kadr z wideo/Lars von Retriever

Na YouTubie pojawił się ciekawy cover grupy Rammstein. Ich hit "Du Hast" zaśpiewał prezydent Stanów Zjednoczonych - Donald Trump.

Hity grupy Rammstein coverowało już wiele zespołów, ale nie tylko. W sieci pojawiła się nawet wersja "Ich Will" w wykonaniu zwierzaków. Utwór niemieckich metalowców został też wykorzystany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie Krzysztof Szczepaniak wcielił się w Tilla Lindemanna

 Donald Trump śpiewa "Du Hast" Rammsteina

Youtuber Lars von Retriever publikuje na swoim profilu nietypowe przeróbki muzyczne metalowych przebojów. Na jego kanale można usłyszeć "Master Of Puppets" Metalliki, "Raining Blood" Slayera czy "Walk" Pantery z Donaldem Trumpem na wokalu. Twórca wycina pojedyncze słowa z wystąpień prezydenta Stanów Zjednoczonych i podkłada pod nie muzykę metalowców. Poniżej możecie posłuchać, jak brzmiałby Trump w repertuarze Rammsteina:

Rammstein wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Grupa Rammstein zagra koncert w Polsce 24 lipca 2019 roku na stadionie śląskim w Chorzowie. Bilety na wydarzenie ponad pół roku przed imprezą całkowicie się wyprzedały. Na zaplanowanej trasie zespół zaprezentuje fanom materiał z płyty, nad którą formacja właśnie pracuje.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.