Czy Rammstein i Billy Idol zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
30.04.2018 10:33
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Rammstein|undefined Fot. kadr z wideo

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Szczepaniak wcielił się w wokalistę grupy Rammstein, natomiast Anna Guzik zagrała Billy'ego Idola. Jak im poszło?

Dlaczego widzowie polubili program Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Bo w jednym show możemy zobaczyć wielu popularnych muzyków, w których wcielają się znane polskie nazwiska show biznesu. Nie jest to wcale takie proste - oprócz dobrej charakteryzacji uczestnik programu musi nauczyć się charakterystycznych ruchów muzyka, jak również i odpowiednio zaśpiewać znany utwór.

W ostatnim odcinku programu aktor Krzysztof Szczepaniak dał naprawdę ostre show, bowiem wcielił się w Tilla Lindemanna i wykonał numer „Feuer Frei”. Na scenie nie mogło zabraknąć ognia i mocnej łupanki, a jury było pod wrażeniem, gdy zobaczyła, jak Szczepaniak odegrał swoją rolę.

Rammstein w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Czy było dostatecznie dużo ognia? Czy fani grupy Rammstein powinni być zadowoleni z takiego coveru? Na te wszystkie pytania będziecie mogli sobie odpowiedzieć po obejrzeniu nagrania:

Billy Idol w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie był to jedyny rockowy akcent podczas telewizyjnego show. Anna Guzik miała trudniejsze zadanie, bo musiała zagrać mężczyznę, co pod względem wokalnym jest naprawdę trudne. Aktorka wcieliła się w Billy'ego Idola i wykonała kawałek „Rebel Yell”.

Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem:

Ten kawałek będziemy mogli usłyszeć już niebawem na żywo, bowiem Billy Idol wystąpi w Dolinie Charlotty w Słupsku 21 lipca 2018 roku.

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dotychczas uczestnicy wcielali się w takie role, jak Freddie Mercury, James Hetfield, czy Bruce Dickinson. Niełatwym zadaniem było również udawanie Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.