Powstało okrutne wideo, na którym szturmowcy biją Baby Yodę w rytm Toto "Africa" [WIDEO]

08.01.2020 17:01
Baby Yoda|undefined Fot. kadr z wideo

Na YouTubie pojawił się film, na którym autor przeróbki odczarował najbardziej znienawidzone przez fanów Baby Yody sceny "Mandaloriana".

Chociaż serial "Mandalorian" osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen jest chwalony przez krytyków za prowadzenie akcji, rozwiązania fabularne czy rozwój postaci, to i tak hitem produkcji pozostaje mały, zielony, uszaty Baby Yoda - postać, której nikt nie spodziewał się na ekranie. Słodziak, którego dzielnie broni tytułowy bohater doczekał się niezliczonych memów, fanartów i fanowskich przeróbek fragmentów serii. 

Toto "Africa" i biedny Baby Yoda

Tym razem w sieci pojawiły się fragmenty, które fanom Baby Yody rozrywały serce podczas seansu "Mandaloriana". Chodzi oczywiście o sceny, w których dzieciak trafia w ręce szturmowców. Dwóch średnio rozgarniętych reprezentantów Ciemnej Strony Mocy jest niezwykle zaciekawionych postacią małego stworka. Jeden z nich naciska drugiego, aby pokazał mu Baby Yodę. Szturmowiec nie chce przyznać się do swojego zainteresowania i uargumentował chęć otworzenia torby z dzieckiem w środku faktem, że należy sprawdzić, czy mały aby na pewno dalej żyje. Drugi z uzbrojonych sług Ciemnej Strony uznał, że nie ma potrzeby zaglądania do pakunku i wystarczy jedynie uderzyć w zawiniątko.

Przeczytaj także

Internetowy twórca postanowił nieco odczarować te niemiłe dla oczu i uszy sceny. Podłożył pod nie utwór "Africa" grupy Toto. Czy to uratowało sytuację? Oceńcie sami.

Zobacz też: "The Mandalorian": czy Baby Yoda jest spokrewniony z mistrzem Yodą? Jon Favreau wyjaśnia 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.