Queen wszedł do studia z Adamem Lambertem: "Bez skutku"

12.02.2021 16:33
Queen i Adam Lambert Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Queen próbował nagrać utwór z Adamem Lambertem, ale nic z tego nie wyszło. Czy mimo wszystko możemy liczymy na wspólny materiał?

Odkąd z Queen zaczął występować Adam Lambert, fani kapeli zastanawiają się, czy powstanie jakiś wspólny, nowy materiał. Jedni tego bardzo chcą, inni uważają wręcz odwrotnie. Niejednokrotnie w wywiadach muzycy Queen odnosili się do tego tematu, ale teraz okazało się, że artyści rzeczywiście weszli do studia, ale efekt wspólnej sesji nie był zadowalający.

Polecamy

Queen wszedł do studia z Adamem Lambertem: "Bez skutku"

Brian May i Roger Taylor w rozmowie z Classic Rock Magazine wyznali, że podjęli próbę nagrania nowego materiału z Adamem Lambertem. Perkusista Queen powiedział:

Nagraliśmy utwór, którego nie skończyliśmy. Nie pamiętam, jak się nazywa, chyba ciągle dyskutowaliśmy, jak go nazwać.

Brian May zdradził nieco więcej szczegółów:

Pracowaliśmy nad piosenką, którą otrzymaliśmy od przyjaciela. Miała potencjał na bycie świetnym utworem, ale nie mogliśmy tego rozgryźć, bez skutku.

Polecamy

Roger Taylor wyznał, że pomysł nagrywania nowego materiału z Adamem Lambertem bardzo mu się podoba:

Byłoby fajnie coś razem nagrać, tego nie można wykluczyć. Adam powiedział: "Jestem gotowy zaśpiewać, jeśli chcecie. Jeżeli ustalicie, że działamy razem, dołączę do was.

Nowe wydawnictwa od Queen to jedna, wielka niewiadoma. Brian May wyznał, że odnalazł ostatnio nagranie z jednego z pierwszych koncertów w historii Queen. Czy zapis występu ujrzy światło dzienne? Tego nie wiedzą nawet sam muzycy.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.