Slayer nagrywa teledysk z Dannym Trejo

Robert Skowronski
28.08.2015 11:59
Slayer nagrywa teledysk z Dannym Trejo Fot. kadr z wideo; Retna/Photoshot/REPORTER/ East News

Filmowy Maczeta, jedna z częściej wybieranych twarzy przez Roberta Rodrigueza, Danny Trejo wystąpi w nowym teledysku Slayera.

Zakończyły się już zdjęcia do klipu zespołu. Nie ujawniono do jakiego numeru z nadciągającej płyty „Repentless” tworzony był obrazek. Wiadomo jednak, że pojawi się w nim latynoamerykański aktor, którego znamy z takich dzieł Roberta Rodrigueza, jak: „Maczeta”, „Od zmierzchu do świtu”, czy „Desperado”. Mowa o Dannym Trejo.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy gwiazdę kina u boku Toma Arayi ze Slayera:

Z nowej płyty, która ukaże się 11 września 2015 roku znamy już jeden teledysk, ten do utworu tytułowego. Czekamy na efekty współpracy z aktorem. Kiedy się o nich przekonamy? Nieznana jest jeszcze data premiery klipu.

Poznaliśmy także utwór „When the Stillness Comes”, dowiedzieliśmy się, że płyta zawierać będzie kawałek skomponowany przez zmarłego gitarzystę grupy Jeffa Hannemana, a album ma być również dostępny w limitowanej edycji w metalowym boxie.

Przypominamy Wam okładkę płyty, którą stworzył brazylijski artysta Marcelo Vasco przy współpracy z Tomem Arayą i Kerrym Kingiem, oraz spis utworów.

slayerrepentlesscover

Tracklista:

 1. Delusions Of Saviour
 2. Repentless
 3. Take Control
 4. Vices
 5. Cast The First Stone
 6. When The Stillness Comes
 7. Chasing Death
 8. Implode
 9. Piano Wire
 10. Atrocity Vendor
 11. You Against You
 12. Pride In Prejudice

Czekacie na nowy teledysk Slayera?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.