Żona Roberta Frippa z King Crimson udaje policjantkę i śpiewa hit Judas Priest. Jest bardzo źle [WIDEO]

14.04.2021 16:45
Policjantka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Tego nie da się odzobaczyć. Duet nagrał cover "Breaking the Law" Judas Priest i zadbał o efekty specjalne.

Coś trzeba robić w czasie lockdownu - muzycy dają koncerty online, nagrywają covery, nawiązują współprace z innymi artystami. Robert Fripp z King Crimson postanowił nagrywać rockowe i metalowe covery razem ze swoją żoną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego małżonka w nagraniach paraduje w bardzo skąpych ciuchach i zapewne większość widzów zwraca większą uwagę na jej wdzięki, a nie wokal. Co więcej, Robert Fripp, muzyk znany na całym świecie, za bardzo nie przykłada się do tych coverów i co za tym idzie, uszy trochę więdną. Mimo tego, nagrania duetu stały się hitem internetu i każde kolejne wideo budzi sensację wśród internautów.

Polecamy

Żona Roberta Frippa z King Crimson udaje policjantkę i śpiewa hit Judas Priest. Jest bardzo źle [WIDEO]

Para nagrała cover "Breaking the Law" Judas Priest. Kawałek ukazał się na płycie "British Steel" z 1980 roku i doczekał się już wielu przeróbek. Żona Frippa przebrała się za seksowną policjantkę i zaśpiewała utwór, zaś akompaniował jej mąż oraz tajemniczy, drugi gitarzysta. Nie wiemy, jak skomentować to wideo - możemy jedynie ostrzec, że oglądacie i słuchacie na własną odpowiedzialność :)

Dotychczas duet nagrał w podobnym duchu covery "Number of the Beast" Iron Maiden, "Ace of Spades" Motorhead czy "Everlong" Foo Fighters. Strach pomyśleć, co ta para jeszcze szykuje. YouTube może tego nie przetrwać...

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.