Robert Janowski udawał Bono w talent show. Powinien wygrać? [WIDEO]

18.10.2021 14:14
Robert Janowski Fot. Pawel Wodzynski/East News

Robert Janowski zaśpiewał utwór "One" U2 w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak oceniacie jego występ?

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo''. Jednym z uczestników programu jest Robert Janowski, którego występy zawsze wywołują głośny aplauz. Wystarczy wspomnieć o jego coverze Stinga, który bardzo spodobał się widzom. Internauci mocno protestowali, gdy Janowski nie wygrał danego odcinka. Jak uczestnik poradził sobie natomiast z coverem U2? Zobaczcie jego występ.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Robert Janowski udawał Bono w talent show [WIDEO]

Program jest bardzo wymagający, bo uczestnicy muszą zarówno podrobić wokal danej gwiazdy, jak również jego charakterystyczne ruchy. Czy Robert Janowski przypominał Bono z U2? Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, chociaż sporo osób podkreśla, że wokal nie przypomina Bono. Mimo tego, według wielu internautów to właśnie Janowski powinien wygrać ten sezon programu ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''. Oceńcie sami cover ''One'' w wykonaniu Janowskiego:

Odcinek wygrała aktorka Klara Williams, która zaśpiewała utwór "I Love You Always Forever" Donny Lewis. Czy jej występ był rzeczywiście lepszy od Janowskiego?

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.