Royal Blood pokazał klip do „Hook, Line & Sinker”

Jakub Gańko
17.05.2017 09:42
Royal Blood pokazał klip do „Hook, Line & Sinker” Fot. kadr z wideo

Sprawdźcie drugi singiel zespołu z nadchodzącej płyty „How Did We Get So Dark?”.

Royal Blood przygotowuje się do premiery swojego drugiego albumu. Następca „Royal Blood” będzie zatytułowany „How Did We Get So Dark?” i trafi na rynek 16 czerwca 2017 roku. Mieliśmy już okazję posłuchać głównego singla „Lights Out” promującego ten materiał - teraz przyszła pora na kolejny kawałek.

Tym razem zrealizowano teledysk do pozycji numer osiem na nadchodzącym krążku. Duet z Brighton wykonuje w nim na żywo swoją kompozycję pod tytułem „Hook, Line and Sinker”, dając tym samym popis swoich energetycznych koncertów.

Nowego singla posłuchacie poniżej:

Więcej nowych utworów ze zbliżającego się albumu fani mają okazję usłyszeć właśnie na żywo. Mogliśmy się z nimi zapoznać już m.in. w nagraniu z występu 24 kwietnia 2017 roku w rodzinnym mieście muzyków, Brighton. Udostępniono je w formie efektownego wideo w 360 stopniach.

Poniżej znajdziecie rejestrację innego nowego kawałka Royal Blood, „She's Creeping”:

Krążek „How Did We Get So Dark?” powstawał w studiach w Los Angeles, Nashville, a także Brighton od listopada 2016 roku pod czujnym uchem Jolyona Thomasa. Sesje zakończono w Londynie, gdzie rolę współproducenta przejął Tom Dalgety, z którym Royal Blood współpracował już przy okazji debiutu.

Muzyków będziemy mieli okazję zobaczyć w Polsce na Open'er Festival 2017 w Gdyni. Oprócz nich na imprezie zaprezentują się również m.in. Radiohead, Foo Fighters oraz Prophets of Rage.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.