Serj Tankian opublikował nowy utwór. "Elasticity” zapowiada nową epkę wokalisty [WIDEO]

05.02.2021 11:46
Serj Tankian Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista System of a Down, Serj Tankian opublikował premierowy utwór z nadchodzącej epki. Mini album artysty ukaże się w marcu tego roku.

Serj Tankian, frontman System of a Down przygotował niespodziankę dla fanów. Muzyk już 19 marca wyda mini album ze swoimi solowymi utworami. Na krążku "Elastucity" znajdzie się pięć nowych kompozycji.

Serj Tankian z utworem "Elasticity” zapowiada epkę

Wydawnictwo Serja ukaże się cztery miesiące po wydaniu "Protect the Land" oraz "Genocidal Humanoidz", czyli pierwszych numerów SOAD od 15 lat. Wydawać by się mogło, że to pandemia zapewniła muzykowi czas na tworzenie nowej muzyki, jednak w rozmowie z "Rolling Stone" wyznał, że kompozycje na jego nową epkę powstały wiele lat temu.

Są to naprawdę ciekawe i piękne utwory. Są zarówno ciężkie jak w Systemie, ale znajdziesz tu też ballady z fortepianem i aranżacjami smyczkowymi. To bardzo zróżnicowany materiał jak na zaledwie pięć kawałków.
Polecamy

W sieci pojawił się już oficjalny teledysk do tytułowego utworu z płyty w stylu retro. Odpowiada za niego reżyser Vlad Kaptur i możecie zobaczyć go poniżej:

Serj Tankian "Elasticity". Tracklista:

  1. Elasticity
  2. Your Mom
  3. How Many Times?
  4. Rumi
  5. Electric Yerevan
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.