Slash o nowej płycie Guns N' Roses: Nie wiemy, co w zasadzie z tym zrobić

23.01.2020 17:04
Guns N' Roses|undefined Fot. I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Czekacie na nowy materiał od Guns N' Roses? To jeszcze trochę poczekacie...

Będzie nowa muzyka od Guns N' Roses, czy nie będzie? Fani już nie mogą się doczekać nowości od kapeli, ale jak na razie muzycy bardzo się ślimaczą. Pod koniec maja 2019 Slash wyznał, że prace nad krążkiem już się rozpoczęły. Czy w końcu doczekamy się nowych piosenek?

Nowa płyta Guns N' Roses: Slash wyznał, że grupa ma problemy z wydaniem materiału

W najnowszym wywiadzie z guitar.com, Slash ponownie został zapytany o nagrywanie nowego albumu, ale wcale nie ma dobrych wieści dla fanów kapeli:

Nie mamy ostatecznej odpowiedzi w tej sprawie i na razie będę się tego trzymał. Coś się dzieje, ale nie mamy nic konkretnego. Głównym powodem takiej sytuacji jest dzisiejszy przemysł. Chodzi o to, co chcesz zrobić. Mamy nagrania, materiały i wiele dzieje się dookoła, ale nie jesteśmy pewni, co w zasadzie z tym chcemy zrobić. 

Wielu muzyków uważa, że wydawanie płyt w dzisiejszych czasach nie ma sensu i sensowniejsze jest skupienie się na singlach oraz EP-kach. Tak chociażby zrobił Nine Inch Nails.

Przeczytaj także

Slash podkreślił w wywiadzie, że wiele osób doradza im, by nagrać oldschoolową płytę. Pojawiają się jednak również opinie osób, które zrezygnowały z kupna albumów i uważają wydanie płyt za bezsensowne. Nic zatem dziwnego, że Guns N' Roses trochę nie wie, którą wybrać drogę, chociaż łatwo się domyślić, czego chcieliby fani kapeli.

Dyskografię zespołu jak na razie zamyka płyta "Chinese Democracy" z 2008 roku, który spotkała się z bardzo kiepskim odbiorem. Miejmy nadzieję, że grupa w końcu weźmie się w garść i nie każe swoim wielbicielom długo czekać na nowe utwory.

Guns N' Roses zagra koncert w Polsce w 2020

Zespół ponownie pojawi się na koncercie w Polsce. Występ odbędzie się 17 czerwca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Zobacz także: Guns N' Roses na koncercie w Polsce w 2020 roku

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.