Slayer kończy karierę? Zespół ogłasza „ostatnią światową trasę koncertową”

Kamil Kacperski
22.01.2018 16:34
Slayer kończy karierę? Zespół ogłasza „ostatnią światową trasę koncertową” Fot. kadr z wideo

Czy czeka nas rychły koniec grupy Slayer? Nowe wideo opublikowane przez zespół sugeruje, że już niedługo po raz ostatni będzie nam dane usłyszeć „Raining Blood” na żywo.

Po 35 latach od wydania debiutanckiego krążka „Show No Mercy”, Slayer planuje wyruszyć w swoją ostatnią trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych Ameryki. Nowe wideo opublikowane przez zespół sugeruje, że to właśnie grupa Kerry'ego Kinga i Toma Arayi skończy karierę jako pierwsza z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu.

Sami z resztą przekonajcie się, o co chodzi Kingowi i spółce:

Czy Slayer zagra w Polsce w 2018 roku?

To pytanie mogą sobie zadawać wszyscy polscy fani zespołu. Zespół ostatnio gościł u nas na Festiwalu w Jarocinie w 2016 roku. Na razie jednak nie wiadomo nic, oprócz tej enigmatycznej informacji dotyczącej „ostatniej trasy po Stanach”. Czy to znaczy, że Slayer niedługo ogłosi również ostatnie trasy po Europie, potem po Azji, Australii, Ameryce Południowej, aż w końcu Afryce?

Tytuł wideo sugeruje, że tak - Slayer jeszcze raz uda się w podróż dookoła świata i dopiero po trasie obejmującej cały glob zakończy swoją ponad 35 letnią karierę. Panom ze Slayera życzymy już teraz udanej emerytury, jednocześnie czekając na ogłoszenie europejskiej trasy. Najlepiej takiej, która nie pominie naszego kraju.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.