Slayer na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA]

Magda Słomka
10.07.2016 10:09
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Amerykańska grupa przyjechała do Polski, by zagrać jedyny koncert na Jarocin Festiwal 2016. Zobaczcie zdjęcia z występu!

Slayer zawitał w naszym kraju, by promować utwory z najnowszej płyty grupy wydanej 11 września 2015 roku. Na „Repentless znalazły się między innymi takie kawałki jak tytułowy utwór, „Cast The First Stone”, „When the Stillness Comes” i „You Against You”.

Co prawda w kwietniu 2016 roku Tom Araya wyznał, że tęskni za headbangingiem i nie może już szaleć tak, jak za dawnych czasów, jednak nie przeszkadzało to jarocińskiej publiczności.  Fani tłumnie przybyli pod scenę, by usłyszeć kawałki z najnowszej płyty, jak i starsze przeboje.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert zespołu Slayer na Jarocin Festiwal 2016!

Jeśli ciągle za mało Wam wrażeń, sprawdźcie, jak muzycy wykonali na jarocińskiej scenie utwór „War Ensemble” pochodzący z albumu „Seasons in the Abyss” wydanego w 1990 roku...

W trakcie koncertu muzycy odebrali wyróżnienie – „Repentless” uzyskał w Polsce status Złotej Płyty.

Pierwszy dzień festiwalu odbył się pod znakiem występów takich zespołów jak Five Finger Death Punch, Luxtorpeda, TSA czy Oberschlesien. 8 lipca 2016 roku na Jarocin Festiwal można było usłyszeć także m.in. Sweet Noise, Kobranocka, The Prodigy czy projekt Nowsza Aleksandria zorganizowany z okazji 30-lecia wydania płyty „Nowa Aleksandria” grupy Siekiera. Podczas ostatniego dnia na scenie widzieliśmy m.in. zespoły Hunter, Acid Drinkers i laureata przeglądu Jarocin Antyfest Antyradia 2016 – zespół Strażacy.

Podobał Wam się koncert Slayera w Jarocinie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.