Stone Sour z synem Coreya Taylora w roli wokalisty

Maciej Koprowicz
28.07.2017 13:29
Stone Sour z synem Coreya Taylora w roli wokalisty Fot. kadr z wideo

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Syn Coreya Taylora już idzie w ślady taty – ostatnio zajął nawet jego miejsce w Stone Sour.

Talent muzyczny dziedziczy się w genach. Jeśli macie co do tego wątpliwości, powinniście zobaczyć sceniczne popisy Griffina Taylora, syna lidera Slipknota i Stone Sour. Choć jest dopiero nastolatkiem, już jest bardzo sprawnym wokalistą i ma wszelkie zadatki, by kiedyś przerosnąć rodzica. Przypomina Coreya Taylora nie tylko głosem, ale i charakterystyczną fryzurą.

27 lipca 2017 o wokalnych umiejętnościach 14-letniego Griffina mogli przekonać się fani Stone Sour, którzy przybyli na koncert zespołu w Holmdel w stanie New Jersey. Przed utworem „Song #3” Corey Taylor przekazał mikrofon synowi. Ten zdecydowanie poradził sobie z trudnym zadaniem zastąpienia frontmana Stone Sour, który wspierał go harmoniami wokalnymi:

Jako że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, zobaczcie też sweetaśne metalowe selfie ojca i syna:

„Song #3” to singiel z najnowszej płyty Stone Sour. „Hydrograd”, który ukazał się 30 czerwca 2017 to szósty album studyjny zespołu. Oprócz „Song #3” krążek promują teledyski „Fabuless” i „Mercy”. Stone Sour nagrał też ostatnio cover utworu Rage Against The Machine, „Bombtrack” na potrzeby składanki „Metal Hammer Goes 90s”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.