Tarja Turunen wystąpiła z Within Temptation na Hellfest 2016

Magda Słomka
19.06.2016 18:03
Tarja Turunen wystąpiła z Within Temptation na Hellfest 2016 Fot. kadr z wideo

Była wokalistka Nightwish zaśpiewała z grupą na festiwalu Hellfest 2016 we Francji. Zobaczcie nagranie z koncertu!

Tarja pojawiła się na scenie, by zaśpiewać z Within Temptation utwór „Paradise (What About Us?)”. Kawałek pochodzi z EP-ki holenderskiego zespołu o tym samym tytule, wydanej w 2013 roku.

Utwór jest inspirowany słowami byłego dowódcy sił zbrojnych Holandii Petera van Uhma o tym, że „ważne jest, by nie myśleć tylko o sobie czy o nich, ale o nas”.

Posłuchajcie, jak Tarja Turunen wypadła na scenie z Within Temptation.

Gdy kapela poprosiła artystkę, by dopełniła utwór „Paradise (What About Us?)” swoim wokalem w studiu, Tarja poczułą się zaszczycona.

To wspaniałe, że o mnie pomyśleli. Naprawdę doceniła to zaproszenie i możliwość współpracy z grupą.

Wokalistka Within Temptation zdradziła, że dogadała się z Tarją nie tylko twórczo, ale też i prywatnie.

Kiedy napisaliśmy pierwszą wersję „Paradise” i usłyszeliśmy epicką moc tego utworu, od razu pomyśleliśmy o Tarji. O tym jak bardzo pasowałby do niego jej klasyczny głos i jak wyjątkowo byłoby, gdybyśmy zaśpiewały razem. Im więcej myśleliśmy o tym dzikim pomyśle, tym bardziej byliśmy podekscytowani!

Jak widać, znajomość nadal kwitnie...

Jeśli chcielibyście usłyszeć jeden z tych silnych głosów na żywo, wybierzcie się na Przystanek Woodstock, na którym wystąpi między innymi właśnie Tarja Turunen. Tymczasem artystka nie zwalnia tempa jeśli chodzi o własne projekty. „The Brightest Void” pojawił się 3 czerwca 2016, zaś krążek „The Shadow Self” ukaże się 5 sierpnia 2016 roku.

Wokalistki powinny jeszcze coś razem nagrać?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.