Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

30.08.2019 12:48
Till Lindemann z Rammsteina|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Frontman Rammsteina podzielił się rodzinną fotografią na swoim Instagramie.

Rammstein zakończył swoją trasę koncertową zaplanowaną na 2019, w ramach której zagrał w lipcu w Chorzowie i teraz nadszedł czas na odpoczynek oraz naładowanie baterii przed kolejną trasą, która wystartuje w 2020. W przyszłym roku Rammstein zagra w Warszawie 17 lipca 2020.

Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

Till Lindemann postanowił się wyciszyć i spędzić wolny czas z najbliższymi. 56-letni muzyk podzielił się zdjęciem ze swoją matką Brigitte "Gitta" Lindemann. Jak podaje Ostsee-Zeitung jego matka mieszka na wsi między gminami Bad Kleinen i Bobitz niedaleko jeziora. W latach 1992-2002 pracowała jako dziennikarka w NDR, jej mąż Werner zmarł w 1993.

Zobaczcie rodzinną idyllę na zdjęciu udostępnionym przez Tilla Lindemanna:

Przeczytaj także

Till Lindemann wyda 2. solowy album

W ramach projektu Lindemann, który współtworzą Till Lindemann oraz Peter Tagtgren z Pain i Hypocrisy, dotychczas ukazał się album "Skills in Pills" w 2015 oku. Peter Tagtgren podzielił się na swoim profilu na Facebooku informacją, że kolejny krążek projektu Lindemann jest już nagrany i ukaże się jeszcze w 2019 roku.

Zobacz także: Till Lindemann rapuje w stroju japońskiej uczennicy w klipie do "Mathematik" 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.