Till Lindemann pomaga Ukraińcom. Wokalista został wolontariuszem na dworcu w Berlinie [ZDJĘCIA]

Aleksandra Degórska
16.03.2022 14:10
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Pewna Ukrainka, która uciekła ze swojego kraju wrzuciła do sieci zdjęcie z Lindemannem. Okazało się, że frontman Rammsteina pomógł jej z zakwaterowaniem w Berlinie.

Wielu muzyków stara się pomagać uchodźcom z Ukrainy - gitarzysta Decapitated wozi leki, zaś wokalista Huntera na charytatywnym koncercie zaśpiewał swój utwór po ukraińsku. Również zagraniczne gwiazdy nie są obojętne wobec tragedii Ukraińców - Till Lindemann z Rammsteina pojawił się na dworcu w Berlinie.

Polecamy

Till Lindemann pomaga Ukraińcom. Wokalista został wolontariuszem na dworcu w Berlinie [ZDJĘCIA]

Frontman Rammsteina został wolontariuszem i pojawił się na dworcu w Berlinie. Wieść o tym obiegła media, gdy Ukrainka Alisa, która uciekła z Kijowa wrzuciła do sieci zdjęcie z Lindemannem i opisała, jak pomógł jej wokalista. Kobieta w poście opowiedziała, że szukała miejsca, gdzie może przenocować w oczekiwaniu na kolejną podróż. Jeden wolontariuszy wyjaśnił, że cały Berlin jest przepełniony i obok dworca zbudowano specjalne miejsce dla uchodźców.

Kobieta postanowiła porozmawiać z innym wolontariuszem, który zgłosił problem Lindemannowi. Muzyk postanowił zapewnić kobiecie z córką nocleg w hotelu i dał pieniądze na obiad. Ukrainka była bardzo wdzięczna muzykowi i zaprosiła go na Cypr, dokąd zmierza i gdzie mieszkają jej przyjaciele, ale Linedmann odmówił, bo chce pomagać uchodźcom w Berlinie.

Światowa gwiazda pomaga na dworcu uchodźcom z Ukrainy z zakwaterowaniem. Szczerze i od serca.

Rammstein już wcześniej potępił agresję Rosji i muzycy solidaryzują się z ukraińskim narodem. Zespół odwołał zaplanowane w Rosji koncerty.

Rammstein zapowiedział nowy album "Zeit". Kiedy premiera?

Kapela przygotowuje się do wydania nowego albumu "Zeit". Krążek ukaże się już 29 kwietnia i Rammstein podzielił się pierwszym singlem zatytułowanym "Zeit". Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji. Za okładkę "Zeit" odpowiada popularny rockowy muzyk i ceniony fotograf, Bryan Adams.

Polecamy

W ramach promocji nowego albumu zespół wyruszy w trasę koncertową, która obejmie także Polskę. 16 lipca 2022 roku Rammstein zagra na PGE Narodowym.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.