Tom Araya opluty przez fana podczas koncertu Slayera

Aleksandra Degórska
24.07.2016 12:13
|north Fot. kadr z wideo

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło podczas występu w San Diego. Zobaczcie, jak na to zareagował wokalista.

Niestety nie wszyscy fani umieją zachować się odpowiednio na koncertach. Przekonał się o tym na własnej skórze Tom Araya. Zespół wyszedł na scenę, żeby wystąpić w ramach jednego z największych konwentów komiksowych - San Diego Comic-Con International.

Wokalista podziękował fanom za to, że przybyli na koncert, jednak najwidoczniej jeden z widzów przyszedł na występ w innym celu. Podczas, gdy Araya rozmawiał z publicznością, jeden ze słuchaczy go opluł. Większość widzów tego nie zauważyło, ale artysta powiedział do mikrofonu, że właśnie doszło do takiej sytuacji i chce się dowiedzieć dlaczego.

Publiczność od razu stanęła po stronie muzyka Slayera zachęcając wokalistę, żeby coś z tym zrobił. Skończyło się na tym, że mężczyzna został po prostu wyproszony z sali.

Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Muzyk nie mógł zrozumieć dlaczego do tego doszło w momencie, gdy dopiero co podziękował fanom za przyjście na koncert. Całe szczęście nie wpłynęło to w żaden sposób na dalszy przebieg występu.

Obejrzyjcie nagrania z tego koncertu:

Jakie numery wykonał tego wieczora Slayer?

Setlista:

 1. Repentless
 2. Disciple
 3. Postmortem
 4. Hate Worldwide
 5. War Ensemble
 6. When The Stillness Comes
 7. You Against You
 8. Mandatory Suicide
 9. Fight Till Death
 10. Dead Skin Mask
 11. Die By The Sword
 12. The Antichrist
 13. Born Of Fire
 14. Seasons In The Abyss
 15. South Of Heaven
 16. Raining Blood
 17. Black Magic
 18. Angel Of Death

Nie jest to jedyny przykład nieodpowiedniego zachowania się na występach kapel. Czasami niestety na koncertach nękane są kobiety, jak na jednym z występów Baroness. Natomiast podczas jednego z występów Eagles of Death Metal fan odgryzł ucho mężczyźnie.

Do niemiłej sytuacji doszło również na koncercie Iron Maiden, gdy jeden z widzów był pijany i chciał wywołać bójkę. Zauważył to Bruce Dickinson, który użył mocnych słów, żeby uspokoić mężczyznę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.