Tom Morello nagrał utwór z Bring Me The Horizon. Jak brzmi "Let's Get the Party Started"? [WIDEO]

23.09.2021 15:56
Tom Morello Fot. Polaris/East News

BMTH pojawi się na nadchodzącym albumie Toma Morello. Jak brzmi ich wspólny utwór?

Tom Morello nie marnował czasu podczas lockdownu, a nagrał nowy materiał wraz ze świetnymi gośćmi. Na jego solowy album "The Atlas Underground Fire", który ukaże się 15 października trafi m.in. piosenka "Let's Get the Party Started" nagrana z Bring Me The Horizon. Ten utwór to świetne połączenie charakterystycznego brzmienia BMTH z ciężkim riffem Morello.

Polecamy

Tom Morello nagrał utwór z Bring Me The Horizon. Jak brzmi "Let's Get the Party Started"? [WIDEO]

Tom Morello wyznał, że miał kilka potężnych riffów, które zaczął mieszać razem z producentem Zakkiem Cervini, który wcześniej pracował z BMTH. Ponieważ materiał na nowy album powstawał w czasie lockdownu, Morello i BMTH musieli pracować inaczej, niż poprzednio, bo każdy z muzyków był w zupełnie innym miejscu.

To były naprawdę Zjednoczone Narody metalu, które produkowały ten utwór. Wydaje mi się, że kawałek oddał lęk i frustrację wywołaną pandemią, która gotuje się w moshpicie.

W klipie do tego kawałka rzeczywiście wykorzystano nagrania z koncertów, gdzie pod sceną mamy prawdziwe piekło. Posłuchajcie zatem, jak brzmi kawałek "Let's Get the Party Started":

Na albumie "Let's Get the Party Started" znajdziemy również cover AC/DC nagrany przez Bruce'a Springsteena i Eddiego Veddera. Krążek ukaże się 15 października 2021.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.