Tom Morello rzucił w widownię telefonem fana, który chciał sobie z nim zrobić zdjęcie na scenie

Kamil Kacperski
18.06.2019 15:07
Tom Morello|undefined Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Były gitarzysta Rage Against the Machine znajduje się obecnie na solowej trasie promującej swój album "The Atlas Undergroung". Podczas jednego z koncertów artysta nie wytrzymał i rozprawił się z telefonem nieco zbyt podekscytowanego fana.

Filmowanie występów zespołów na żywo jest nieco drażliwym tematem w społeczności rockowo-metalowej. Z jednej strony mamy bowiem ludzi, którzy kompletnie nie robią sobie z tego nic, a z drugiej mamy mocnych obrońców "życia tu i teraz" - należą do nich m.in. Jack White, Maynard James Keenan z Toola i A Perfect Circle, Corey Taylor ze Slipknota i Stone Sour, a także ostatnimi czasy również Rob Halford z Judas Priest, który spektakularnie wykopał z rąk telefon fanowi z pierwszego rzędu.

Tom Morello rzucił telefonem fana w widownię

Do tej drugiej grupy możemy najprawdopodobniej zaliczyć również Toma Morello. Były gitarzysta RATM i Audioslave występuje obecnie na solowej trasie koncertowej, na której promuje swój najnowszy album "The Atlas Underground". Muzyk wystąpił niedawno na deskach Hollywood Casino Amphitheater w Tinley Park, gdzie doszło do nieco kuriozalnej sytuacji. 

Przeczytaj także

Tom Morello rzekomo zaprosił na scenę około 12 osób z publiczności, ale tylko jedna z nich była na tyle nierozważna by wyciągnąć w trakcie zabawy telefon. Na Twitterze pojawiło się wideo przedstawiające całą sytuację. Trzeba przyznać, że gitarzysta naprawdę ładnie rzucił telefonem. Zresztą zobaczcie sami:

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.