Transmisja online koncertu ku pamięci Taylora Hawkinsa. Gdzie obejrzymy show Foo Fighters?

17.08.2022 16:42
Taylor Hawkins z Foo Fighters Fot. Rex Features/East News

Sprawdźcie, gdzie będziemy mogli zobaczyć transmisję online koncertu Foo Fighters, na którym pojawi się sporo znanych gwiazd muzyki.

Taylor Hawkins zmarł 25 marca 2022 i jego ciało znaleziono w pokoju hotelowym w Bogocie, w Kolumbii, gdzie zespół miał wystąpić na festiwalu. Foo Fighters postanowił w wyjątkowy sposób pożegnać swojego kolegę i zaplanował 2 koncerty, na których pojawi się plejada gwiazd. Występy będą transmitowane i na pewno zainteresuje Was informacja, gdzie będzie można obejrzeć londyński koncert.

Polecamy

Transmisja online koncertu Foo Fighters ku pamięci Taylora Hawkinsa. Gdzie oglądać?

Występy Foo Fighters odbędą się 3 września na stadionie Wembley w Londynie i 27 września Los Angeles. Londyński koncert będzie transmitowany na Paramount+, Pluto TV oraz, jak również kanale MTV na YouTube. Powtórka odbędzie się 5 września na MTV i VOD Pluto. Dochód z tego koncertu zostanie przeznaczony na 2 charytatywne organizacje wybrane przez rodzinę Hawkinsa - Music Support i MusiCares.

Polecamy

Jak na razie nie podano godzin transmisji drugiego koncertu Foo Fighters w Los Angeles. Do line-upu dołączyli Lars Ulrich, Geezer Butler, Justin Hawkins oraz Brian Johnson. Wcześniej ogłoszono pojawienie się m.in. takich gwiazd, jak Brian May, Roger Taylor, Liam Gallagher, Josh Homme, Geddy Lee czy Alex Lifeson.

To będą spektakularne koncerty, które od razu kojarzą się z The Freddie Mercury Tribute Concert. Wówczas również na jednej scenie pojawiło się wiele słynnych gwiazd, które współpracowały i przyjaźniły się z muzykami Queen.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.