Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się w Stinga. Poradził sobie z coverem?

Joanna Chojnacka
18.03.2019 18:14
Sting|undefined Fot. kadr z wideo/Sting

W jednym z ostatnich odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kamil Pawelski wcielił się w Stinga. Sprawdź, jak sobie poradził z coverem wokalisty.

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" polskie gwiazdy wcielają się w ikony muzyki rozrywkowej. W ostatnich odcinkach widzowie mogli zobaczyć nowe wcielenie Chestera Beningtona z Linkin Park czy też Davida Draimana z Disturbed. Tym razem padło na kolejnego rockowego giganta, a Kamil Pawelski musiał zmierzyć się z hitem "Englishman In New York" Stinga.

Sting - "Englishman In New York" w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

"Englishman In New York" to jedna z najpopularniejszych kompozycji Stinga. Została zrealizowana w 1988 roku i trafiła na album "...Nothing Like the Sun". Klip do utworu został wyreżyserowany przez Davida Finchera, został wydany w czarno-białej formie. W teledysku Sting śpiewa przechadzając się ulicami Nowego Jorku pod czarnym parasolem, co próbował odzwierciedlić w swoim występie Kamil Pawelski, znany również jako Ekskluzywny Menel. Udało mu się?

Oryginalna wersja utworu:

Tekst utworu Stinga ponoć odnosi się do Quentina Crispa i jego przeprowadzki z Londynu do Nowego Yorku. Mężczyzna był aktorem i dużym ekscentrykiem oraz ikoną homoseksualistów przed II wojną światową. Utwór miał być hołdem dla jego odwagi i indywidualizmu. 

Zobacz też: >>Sobowtór Kazika w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.